Kādēļ izvēlēties IBAN?

Maksājumu optimizācija

Samaziniet noraidītos darījumus, kā arī izmaksas, kas saistītas ar to koriģēšanu un atgūšanu. Samaziniet neveiksmīgos maksājumus un ar tiem saistītās maksas bankām, rezultātā ietaupot laiku un naudu. Nodrošiniet derīgas informācijas ievadi, novēršot drukas kļūdas un uzlabojot reģistrācijas procesu. Izvairieties no kļūdainiem maksājumiem un banku komisijas maksām!

Laika taupīšana

Automatizējot maksājumu validāciju un banku datu izguvi, jūs ietaupīsiet tik vērtīgo laiku un resursus maksājumu rekvizītu pārbaudīšanai pirms maksājumu apstrādes.

Automātiskā aizpildīšana

Uzlabojiet lietotāja pieredzi, saviem klientiem bankas informācijas ievadīšanas brīdī piedāvājot automātisku bankas rekvizītu, piemēram, BIC kodu un bankas nosaukumu, aizpildīšanu.

Ātrs uzstādīšanas process

Viss mūsu uzņēmējdarbības process ir veidota ap vienkāršības un efektivitātes koncepciju. Vienkāršots pirkuma process, ātra konta uzstādīšana un universālā API saskarne ļauj mūsu sistēmu integrēt ar minimālu piepūli un pavisam īsā laikā.

Uzticami un droši

Licencējot banku atsauces datus no augstas kvalitātes datu sniedzējiem, tostarp "S.W.I.F.T", "VocaLink" un "Banque de France", mēs nodrošinām visaugstāko datu kvalitāti. Servera arhitektūras redundance nodrošina maksimālu pakalpojumu uzticamību un darbspējas laiku.

Uzticams atbalsts

Mūsu komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz mūsu klientu jautājumiem. Īss apstrādes laiks un ātra problēmu risināšana mūsu klientiem nodrošina nemanāmu integrāciju un lietotāja pieredzi.

Mūsu sistēma atbalsta IBAN validāciju 97 valstīm. Atbalstu jaunām valstīm mēs pievienojam, tiklīdz tajās tiek oficiāli ieviests IBAN standarts.

Atbalstītās valstis

Lai sniegtu precīzus banku datus, mēs licencējam datus no uzticamiem datu avotiem, piemēram, nacionālajām bankām un finanšu institūcijām.

Datu avoti

Aktualizējot mūsu banku katalogus katru mēnesi un atsevišķām valstīm – katru nedēļu, mēs nodrošinām, ka mūsu sistēma allaž atbild ar aktuāliem banku datiem.

Atjauninājumu biežums

Mūsu uzraudzības sistēmas pastāvīgi seko mūsu pakalpojuma statusam un darbībai. Šeit tiek publicēta informācija par traucējumiem, uzturēšanas un radušās problēmām.

Apskatīt sistēmas statusu

Mums rūp sistēmas drošība un datu aizsardzība. Uzziniet vairāk par to, kādas darbības un tehniskos pasākumus mēs veicam jūsu datu aizsardzībai!

Datu aizsardzība

Laikā, kamēr mēs piedāvājam maksājumu validācijas pakalpojumus, maksājumu informācijas validāciju mums ir uzticējuši vairāk nekā 1000 uzņēmumu.

Mums uzticas