Par mums


Tīmekļa vietnē www.iban.lv pieejamo maksājumu validācijas platformu darbina uzņēmums "GV Solyushans Ltd",
kas reģistrēts Bulgārijā, adrese: Asen Zlatarov 16, 4000 Plovdiv
Mūsu uzņēmums ir specializējies programmatūras pakalpojumu (SaaS) sniegšanā maksājumu validācijas risinājumu sfērā.

Ar ko mēs nodarbojamies

Ņemot vērā stabili pieaugošo to uzņēmumu skaitu, kuri izmanto mūsu pakalpojumus, mēs esam uzticams maksājumu validācijas un optimizācijas risinājumu sniedzējs.
Mūsu viegli lietojamie tiešsaistes pakalpojumi, kas pieejami SaaS un UI veidā, palīdz uzņēmumiem nepieļaut kļūdainas transakcijas, optimizēt maksājumu procesu un pasargāties no krāpšanas gadījumiem.
Visas minētās darbības tiek veiktas drošā vidē, un visi mūsu platformai nosūtītie dati tiek uzskatīti par stingri konfidenciāliem.

Galvenais mērķis ir mūsu pakalpojumā sniegt uzticamu un aktuālu informāciju par bankām, licencējot datus no uzticamiem partneriem, tostarp "S.W.I.F.T.", "Vocalink", "Deutsche Bundesbank", "Banque de France" utt.

 • Efektīvi un viegli integrējami produkti
 • Risinājumi, kas palīdz atrisināt tehniskus un biznesa izaicinājumus
 • Laika pārbaudi izturējusi, uzticama tehnoloģija un kompetence
 • Kvalificēts un atbildīgs tehniskā atbalsta dienests katram klienta pieprasījumam
Ko mēs darām?
Mūsu vērtības

Mūsu vērtības

Mūs raksturo:

 • Efektīvs darbs un vienkārši risinājumi sarežģītām problēmām.
 • Caurspīdīgums, godīgums. Uzņēmumam jāstrādā gluži tāpat kā cilvēkam; tam jābūt atbildīgam un patiesam savu klientu un partneru priekšā.
 • Klientu apmierinātības nodrošināšana; darbs ar klientiem, lai uzlabotu mūsu piedāvātos pakalpojumus.
 • Dalīšanās ar zināšanām. Mūsu tīmekļa vietne nav tikai platforma, kurā mēs pārdodam savus pakalpojumus. Mēs strādājam pie dažādām uzziņu sadaļām un piedāvājam bezmaksas resursus ikvienam, kurš vēlas labāk izprast banku maksājumus un to tehnisko pusi, tai skaitā BIC kodus, valūtu kursus, IBAN struktūru, informāciju par valstīm utt.

Mūsu partneri

Precīzi banku dati ir mūsu pakalpojumu pamatā, and mēs darām visu iespējamo, lai šie dati būtu pēc iespējas aktuālāki un precīzāki. Veidojot stratēģiskas partnerattiecības ar autoritātēm maksājumu nozarē, mēs nodrošinām uzticamu un aktuālu maksājumu informācijas bāzi. Mūsu datu partneru vidū ir nacionālās bankas, finanšu iestādes un privātuzņēmumi, kas nodarbojas ar banku kodu datu avotu izdošanu un uzturēšanu.

S.W.I.F.T. SCRL
Deutsche Bundesbank
La Banque de France Eurosisteme
Vocalink LTD (Mastercard)

Mūsu kompaktā izstrādātāju, uzņēmēju un IT profesionāļu komanda pieredzi maksājumu validācijas pakalpojumu izstrādē guvusi jau kopš 2009. gada.
Mēs esam strādājuši pie personalizētu maksājumu validācijas risinājumu izstrādes dažādās nozarēs.
Ņemot vērā straujo Europas Savienības maksājumu sistēmu straujo attīstību, mēs specializējamies darbā ar mūsu korporatīvajiem klientiem, piedāvājot racionalizēt banku maksājumus.
Starptautiskajam bankas konta numuram (IBAN) kļūstot par vadošo banku kontu identifikācijas formātu, mēs izstrādājām centralizētu IBAN datu validācijas sistēmu.

 • Šodien

  Pateicoties tūkstošiem uzņēmumu, kuri uzticas mūsu validācijas metodēm, mēs turpinām savu izaugsmi, attīstību un sistēmas uzlabošanu, lai sniegtu vēl labākus maksājumu validācijas pakalpojumus.

 • 2016

  Ņemot vērā jau izveidoto klientu bāzi, kas piekļuvei mūsu pakalpojumiem izmanto mūsu API un UI pirmo versiju, paplašināts pakalpojumu klāsts un jaunajā platformā, kas pieejama tīmekļa vietnē www.iban.com, ieviestas jaunas, uzlabotas API.

 • 2015

  Ieviests programmatūras pakalpojums (SasS) IBAN validācijai un aprēķiniem, t.sk. pamata API funkcijas.

 • 2013

  Palaista pirmā IBAN validācijas platforma. Pirmajā tīmekļa vietnē tika piedāvāta bezmaksas IBAN validācijas funkcionalitāti.